De BOSS DS-2 beschikt over twee modes voor een groter vervormingsbereik van blues-rock ritmes tot scheurende solo’s, met één druk op het pedaal of een draai aan de knop. Dit pedaal is ook met je voeten te besturen in combinatie met een voetschakelaar.
Het unieke aan deze stompbox zijn de 2 vervormingssounds in 1 pedaal door middel van de Mode schakelaar. In Turbo Mode 1 hoor je de klassieke distortion geluiden met een ronde en evenwichtige klank. De 2e modus heeft een extra vurige vervormde gitaarsound met een stevige boost bij de middenklanken wat extra fijn klinkt bij gitaarsolo's.
Boss effectpedaal
Type: DS-2 Turbo Distortion
Effect: distortion
Regelaars: level, tone, dist, turbo
Schakelaars: on/off
Ingangen: 6.35 mm mono jack input, 6.35 mm jack remoto
Uitgang: 6.35 mm mono jack output
Metalen compact pedal behuizing
Voeding: 9V DC (niet meegeleverd), 12 mA
Afmetingen: 129 x 73 x 59 mm
Gewicht: 400 gr
Merk
Boss
Ean Code
4957054017811
Artikelnummer
10697
Afmetingen verpakking (BxHxD)
7 cm x 12 cm x 6 cm
Blog
Wat doet een houtsoort voor de klank van een instrument?
Dat verschillende houtsoorten een andere klank produceren is waarschijnlijk niet nieuw voor je. Maar wat voor klank bij welke houtsoort hoort, dat leggen we je graag even uit!